info@formbeslenme.com | 0(212) 324 66 00

Bilimsel Olarak İspatlanmış Göbek Eriten Çay Tarifi

Bilimsel olarak ispatlanmış çay tarifi ile sizlerde karın bölgenizdeki fazlalıklardan kurtulabilirsiniz. Kilo sorunu olan toplumlara baktığınızda genellikle karın bölgesinde fazla yağlanma görülür. Özellikle kadınlarda büyük bir sıkıntı haline gelen göbek yağlanması kilo verme sürecinde en inatçı bölgelerden biridir.

Bilimsel Olarak İspatlanmış Göbek Eriten Çay Tarifi

Göbek eriten çay tarifi bilimsel olarak araştırma yapılmış ve herkeste aynı olumlu etkiyi göstermiştir. Göbek insan vücudunun tam orta yerinde olduğu için biraz fazlalık bile kişiyi oldukça kilolu göstermektedir. Göbek bölgesi yağlı olan kişilerin kıyafet seçenekleri oldukça kısıtlıdır. Özellikle yaz mevsiminin gelmesi ile birlikte ince açık renk kıyafetler özellikle kadınlarda büyük sıkıntı çoğu kez karnı içeri çekerek gezme dönemi başlamıştır. Göbek yağlarından sağlıklı bir diyet egzersiz yardımı ile kurtulmak mümkün. Bu diyet ve egzersiz programına ek olarak yağ yakıcı çaylarla bu süreci hızlandırabilirsiniz. Unutulmaması gereken en önemli konu göbek eriten çay tarifi içindeki greyfurt meyvesinin bazı ilaçlar ile kullanılması halinde ciddi bir yan etki oluşturmasıdır. Bunun için hekiminizden bu konuda bilgi almalısınız. Göbek kas dokusu bakımından zayıf yağ dokusu tarafından güçlü olduğu için eritmek oldukça zor ve sabır gerektiren bir konudur.

Özellikle masa maşında hareketsiz gün geçiren kişilerde göbek ve basen bölgesinde yağlanma daha fazla olmaktadır. Kadınlarda hamilelik dönemlerinde genişleyen ve gerilen göbek artık esnekleşmiş yağlanma konusunda zemin hazırlamıştır. En çok başvurulan yöntemlerden biride bölgesel zayıflamadır . Buda daha çok mekik çekerek yapılır. Mekik karın yağlarını eriten en etkili harekettir. Evde bile uygulanan bu yöntemle birlikte yaptığınız diyet birleşince oldukça etkili sonuçlar ortaya çıkarmaktadır.  Banyo sonrası masaj yağı veya bebek yağı ile yapılan 5 dakikalık masaj göbek bölgesindeki yağların harekete geçerek yağ yakmasını sağlayabilir.

Göbek eritmenin püf noktası elbette diyet yapmaktan geçiyor. Hangi yöntemi yaparsanız yapın çok yemek yiyor, geceleri yemek yiyerek yatıyorsanız ve yediklerinize dikkat etmiyorsanız her gün 100 kere mekik de çekseniz litrelerce özel kürleri uygulasanız da işe yaramaz. Öncelikle sağlıklı ve düzenli bir beslenme programı ile işe başlamak gerekmektedir.

Göbek Eriten Çay Tarifi

Yağ yakıcı etkisi bilimsel olarak ispatlanmış besinlerle hazırlanan bu çay diyetinize ek olarak kullanıldığı takdirde başta göbek olmak üzere vücuttaki tüm yağları yavaş ve kalıcı bir şekilde eritmektedir.

Malzemeler

2 orta boy limon

2 adet greyfurt

2 yemek kaşığı organik bal

3 yaprak nane veya organik nane yağı

Hazırlanışı

Limon ve greyfurtlar kabukları soyulmadan 4 e bölünerek bir tencereye alınır.Üzerine 4 bardak su eklenir ve 10 dk kaynatılır. Ocaktan alınan karışımın içine bal ve nane ilave edilir. Günde 3 bardak tok karnına içilmelidir. Bu karışım günlük taze olarak hazırlanmalıdır.

Not: Greyfurt bir çok ilaçla birlikte kullanıldığı takdirde ciddi yan etkiler oluşturmaktadır. Bu çayı içmeden önce doktorunuz yada diyetisyeninizden gerekli bilgiyi alarak kullanmaya başlayabilirsiniz.

evde ek iş