info@formbeslenme.com | 0(212) 324 66 00

Form beslenme mucizesi

Kilo verme sürecinizde güçlü bir iradeye ihtiyacınız vardır. Fazla kilolarınızdan kurutulmak, kilo almak kadar kolay değildir ama imkansız da değildir. Form beslenme mucizesi ile hızlı bir şekilde zayıflarken, fit bir vücuda sahip olabilirsiniz. İdeal bir kiloya sahip olduğunuz halde vücudunuzun yağ oranı fazla olduğu için vücudunuzun forma ihtiyacı olabilir. Form beslenme ile mevcut kilonuzu korurken, vücudunuzun fit bir görünüme sahip olmasını sağlayabilirsiniz.

FORM BESLENME İLE FİT BİR GÖRÜNÜM KAZANIN

Diyet yaparken en önemli sorunlardan bir tanesi de kilo vermeyle birlikte oluşan deri sarkmalarıdır. Diyet ile birlikte spor yapmak hem kilo vermenize yardımcı olur, hem de bedeninizde oluşacak sarkmaları önler. İşte size 1 ayda 10 kiloya kadar zayıflayacağınız, fit bir görünüm kazanıp, fazla kilolarınızdan kurtulacağınız form beslenme mucizesi öğünleri;

Kahvaltı: Günün en önemli öğünü kahvaltıda form beslenmeniz için, olmazsa olmazınız bir adet haşlanmış yumurtadır. Kalsiyum ve protein deposu olan yumurta; sizi hem tok tutacak, hem enerji verecek, hem de içerisindeki protein ile vücudunuzdaki yağlar ile savaşacaktır. Kahvaltınızda yumurta ile birlikte günlük 1 kibrit kutusu kadar peynir ve tatlı ihtiyacınızı karşılamak için bir çay kaşığı bal bulunuyor. Yumurta, peynir ve bal kahvaltı öğününüzü oluşturacak. Yanında şekersiz olarak bir bardak çay içebilirsiniz. Siyah çay yerine yeşil çayı tercih etmelisiniz. Çünkü yeşil çay toksinlerin atılmasına ve metabolizmanızın hızlı çalışmasına yardım edecektir.

Öğle Yemeği: Form beslenme diyetimizin öğle menüsünde bir kase sebze çorbası ve bir porsiyon protein içeren et, tavuk yahut balık bulunuyor. Sebze çorbanızın yağsız olmasına dikkat ettikten sonra dilediğiniz çorba çeşidini seçebilirsiniz. Çorbanızın yanında yağda kızarmış olmamak şartı ile 1 adet orta boy balık yahut yağsız tavukgöğsü veya 3-4 köfte yiyorsunuz.

Ara Öğün: 1 adet mevsim meyvesi ve yanında az miktarda ceviz yiyebilirsiniz.

Akşam Yemeği: Akşamları koca bir tabak salata yiyorsunuz. Salatanızın üzerine peynir ya da yumurta ekleyebilirsiniz.

Vücudunuzun vitamin ve mineral ihtiyacını karşılayan bu öğünler ile gün içerisinde kendinizi güçsüz hissetmezsiniz. Form beslenme mucizesi ile birlikte spor yapmayı, su içmeyi ve zayıflama çayları içmeyi ihmal etmeyiniz.

evde ek iş