info@formbeslenme.com | 0(212) 324 66 00

Hakkımızda

Form  Beslenme ve Danışmanlık Hizmetleri, uzman kadrosu ve sağlıklı beslenme politikasıyla çabalarınızın en etkili ve kapsamlı destekçisi olacaktır.

Hayatın olağan akışında sağlıklı beslenmede  yaşanan zorluklar, kişisel deneyimler ve tatmin etmeyen sonuçlar hazır yemek dünyasında, bireylerin istekleri doğrultusunda belirlenen hedeflerde,  ticari kaygıyı ön planda tutmaksızın kişilerin ihtiyaçları olan ”Sağlıklı beslenme bir lüks değildir.” ilkesini benimseyen, sağlıksız beslenmedeki belli  başlı sebeplerin yarattığı yıkımı tamir etmeyi isteyen, sağlıklı beslenmenin ve formda bir vücuda sahip olmanın herkesin hakkı olduğunu düşünen Form Beslenme ailesi kalıcı bir şekilde hizmet etmeyi amaç edinmiş bir organizasyondur.

Diyetisyenlerimizin hazırlayıp gıda mühendislerimizin denetlediği program ve menülerin size en iyi şekilde ulaşması için kaliteli ham maddeler gastronomlarımız tarafından TÜRKAK onaylı ISO 9001 KALİTE YÖNETİM SİSTEMİ belgesine sahip mutfağımızda lezzetten ödün vermeden soğuk zincire uygun olarak  günlük üretilmektedir. Kurumumuz ayrıca ISO 22000 GIDA GÜVENLİĞİ YÖNETİM SİSTEMİ ve ISO 10002 MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ YÖNETİM SİSTEMİ belgelerine sahiptir.

Hazırlanan lezzet menülerimizde hiçbir şekilde rafine/ yapay şeker yanı sıra tatlandırıcı ya da herhangi bir katkı maddesi/yapay aroma ihtiva etmemektedir. Kişiye özel kronobiyoloji bilim dalının iyileştirici özelliğine dayanarak insan fizyolojisinin hangi ayda ne yemesi gerektiğine göre kalorisi hesaplanmış 6 öğünden oluşan yemek paketlerimiz özel kuryelerimiz tarafından günlük olarak siz değerli üyelerimizin iş veya ev adresine  teslim edilmektedir.

 

 

evde ek iş