info@formbeslenme.com | 0(212) 324 66 00

Hastalıklarda Beslenme

 

Türkiye’de bir ilk… Hastalığınıza uygun besinler, diyetisyenler tarafından kontrol ediliyor ve kapınıza kadar geliyor. Form Beslenme, hastalıklarda beslenme tedavisi hizmeti ile daha önce gerçekleşmemiş olan bir projeye imza atarak, yatağa bağımlı yaşayan hastalar, hastalığı nedeniyle diyetisyeninin verdiği programı uygulamayacak kadar isteksiz ve güç kaybı olan hastalar, yalnız yaşayan, hastalığı ile ilgilenebilecek kimsesi olmayan hastalar, zaman sıkıntısı olan, aile yaşamı güç olan, yoğun çalışma şartları olan, ev hanımı olan çocuklu anneler ve hastalığına göre beslenmeyi bilmeyen birçok kişiye bu avantajı sunuyor.

Hangi hastalık türleri ve beslenme çeşitlerine hizmet veriyoruz?

İç hastalıkları Nelerdir?

1)Kardiyovasküler hastalıklar

2)Akciğer hastalıkları

3)Hematolojik hastalıklar

4)Onkolojik hastalıklar

5)Gastrointestinal hastalıklar

6)Böbrek hastalıkları, Sıvı ve elektrolit bozuklukları ve hipertansiyon

7)Allerjik ve immünolojik bozukluklar

8)İnfeksiyöz hastalıklar

9)Endokrin ve metabolik hastalıklar

10)Romatolojik hastalıklar

11)Besin intolerans çeşitleri ve Beslenme tercihleri (vegan/vejeteryan)

 

Form Diyet Kliniği ve Beslenme olarak Türkiye’de bir ilki gerçekleştiriyoruz. Başlıklara böldüğümüz hastalık ve türlerini doktor muayenesi ile birlikte beslenme tedavisi ve diyetisyen kontrolü ile destekliyoruz. Taşın altına elimizi koyuyoruz, çünkü Hastalıkların tedavisinde doktor muayenesi, ilaç tedavisi, diyetisyenin kontrolü ve belirlediği beslenme tedavisi çok önemlidir. Kısacası hastalıklarda beslenme hastalığın tedavisi için çok önemlidir. Bu yüzden uzman diyetisyen kadromuz ve deneyimli mutfak kadromuz ile sağlıklı beslenme için hep birlikte çalışıyoruz. Türkiye’nin hiçbir yerinde olmayan bu uygulamayı Form Beslenme olarak gerçekleştiriyoruz. Sağlıklı beslenme ve kişiye özel beslenme modeli bir ayrıcalık değil olması gereken bir uygulamadır. Bu anlayışı ilke edinerek Form beslenme ve Diyet Kliniği olarak sizlerin yanındayız.

Ayrıca sağlıklı beslenme paketlerimiz ile kilo verme-kilo koruma-kilo alma –sporcu beslenmesi-anne-çocuk beslenmesi-gebe beslenmesi ile de hizmet vermekteyiz. Kesinlikle şeker, tatlandırıcı vb. kullanmadığımız tatlılarımız, çok az tuzlu ve sadece zeytinyağı ile yapılan yemeklerimiz, kendi fırınlarımızda yaptığımız tam tahıl ekmekleri ve çeşitleri de firmamızın en büyük farklarındandır.

evde ek iş