info@formbeslenme.com | 0(212) 324 66 00

Hikayemiz

Vizyonumuz;

Yenilikçi, sorumlu, ilkeli ve akılcı yaklaşımımızla bölgemizde ve ülkemizde lider insan beslenmesi çözüm firması olmak.

Misyonumuz;

Toplumumuzun sağlıksız beslenmelerindeki belli başlı sebeplerin yıkımını tamir için varız. Sağlıklı beslenmenin ve formda bir vücuda sahip olmanın herkezin hakkı olduğuna inandığımız için bu hizmeti başlattık ve Sağlıklı beslenmeyi hedefleyen kişilere hizmet etmek için varız. Form ailesi ve uzman diyetisyenlerimizle bunun için çalışmaktayız.

Yola çıkış hikayesi;

Yola çıkış hikayemiz insanların sağlıklı beslenmedeki arzularını arzu edinerek başladı. Sağlıklı beslenmede yaşanılan zorluklar, diyetisyen uzmanlarımızın verdiği beslenme programlarını yapmakta, evden yemek taşımadaki sıkıntılı durumu görerek, Form beslenme danışmanlık merkezimizin mutfağını açıp, tüm gün boyunca 6 öğünlük sağlıklı ve kalorisini kişiye göre hazırlayıp adreslerine teslim hizmetini gerekli bir hizmet olarak gördük. Bu yemekleri hijyen eğitimi almış gıda mühendis ve diyetisyenlerimizle, kronobiyoloji bilim dalına göre, insan fizyolojisinin hangi mevsimde, ayda, haftada ve günde ne yemesi gerektiğine göre menülerimizi hazırlayıp, verdikleri adrese servis hizmetini başlattık.

Bu 6 öğünlük menümüzü kronobiyoloji bilim dalının iyileştirici özelliğine göre, hedeflere uygun şekilde hazırlarken, 1 gr dahi şeker ve benzeri katkı maddeleri kullanmadan, sadece mevsim sebzeleri ile hazırlıyoruz.

  • Amaç sadece sağlıklı beslenmek ve bu beslenmede varsa hedef belirlemektir.
  • Bunlarla birlikte diyetisyen ile birebir görüşmenin motivasyonunu da unutmadık ve diyetisyen hizmetini de pakete dahil ettik.

evde ek iş