info@formbeslenme.com | 0(212) 324 66 00

Kapıya teslim diyet yemek servisi

YEMEĞİNİZ KAPINIZDA

Son zamanlarda oldukça tercih edilen bir sistem olan ve kullananların da gayet memnun kaldığı hızlı ve sağlıklı hizmet c gece gündüz demeden çalışıyor. Firmalar, özellikle kilo vermek ya da formda kalmak isteyenleri kapsayan sağlıklı ve düşük kalorili yemek mönülerini ev ve işyerlerine teslim etmektedirler. Avrupa standartlarında gerçekleşen ve son derece modern bir anlayışla gerçekleştirilen bu sistem sayesinde birçok kişi düzenli beslenme alışkanlığına kavuşmaktadır. Önceleri çalışan kesimin rağbet gösterdiği kapıya teslim yemek sistemi daha sonraları kulaktan kulağa duyulmuş ve özellikle daha sağlıklı ve organik beslenmek isteyen ancak bunu nasıl gerçekleştireceğini bilemeyen insanlar tarafından da kullanılmaya başlanmıştır.

Sağlıklı beslenmek isteyen herkes en az kilo vermek isteyen kişiler tarafından bu sistemi kullanmaktadır. Kapıya teslim diyet yemek servisi sisteminde firma ile iletişime geçiyor ve taleplerinizi bildiriyorsunuz. Firma da bünyesinde bulundurduğu beslenme uzmanları tarafından sizlerin mönülerini hazırlama aşamasına geçiyor. İsterseniz 1 günlük isterseniz 3 günlük ya da haftalık yemek mönüleriniz oluşturulduktan sonra sizlere istediğiniz an teslim servisi başlıyor. Evdeyseniz evinize ya da iş yerinizdeyseniz iş yerinize getirilen mönüleriniz çok özel kaplar içinde servis edilmektedir. Mikrodalga fırına elverişli bu kaplar sayesinde yemeklerinizi anında ısıtabiliyor ve hiç beklemeden ya da başka kaplara koyma telaşı duymadan yiyebiliyorsunuz. Yemekleriniz özel alaşımlı kaplar içinde firmadan ısıtılmış olarak paketlenmektedir.

Ödeme seçenekleri de son derece çeşitli olan kapıya teslim diyet yemek servisi hizmetinde ister kredi kartı ister banka kartı ister nakit ödeme gerçekleştirebildiğiniz gibi, firma bazında verilen yemek fişleri ile de ödeme yapma olanağı bulabilmektesiniz. Oldukça pratik bir şekilde mönülere ulaşabileceğiniz sistemde, özellikle yoğun bir iş hayatında çalışıyor ve eve geldikten sonra yemek yapmaya vakit bulamıyorsanız, devamlı hazır gıdalar tüketiyorsanız, sağlıklı mönüler bulabilirsiniz. Bunun yanı sıra kilo vermek istiyor ancak bir türlü ideal kilonuza inemiyorsanız size uygun olarak hazırlanan mönüler sayesinde daha sağlıklı ve düzenli bir beslenme programına kavuşabiliyor, kilo verdikten sonra da formunuzu korumak için beslenme uzmanlarının tavsiyeleri altında mönü siparişlerinize devam edebiliyorsunuz.

evde ek iş