info@formbeslenme.com | 0(212) 324 66 00

Kapıya teslim diyet yemekleri

YEMEĞİNİZ KAPINIZA GELSİN

Son zamanların en trend uygulamalarından biri olan ve sağlıklı alternatiflerle de oldukça tercih edilen yöntemlerden kapıya teslim diyet yemekleri hem sağlıklı yaşamak hem de kilo vermek isteyenlerin sevdiği bir yol olmaktadır. Rekabet arttıkça kurumsallaşan yemek firmaları da bu konu hakkında çalışmalar yapmışlar ve bünyelerine kattıkları beslenme uzmanları ile birlikte çalışmaya başlamışlardır. İlk zamanlar evde yemek yapmak istemeyenlerin ya da yemek yapmaya zamanı olmayanların tercih ettiği bir yol olan kapıya teslim yemek sistemi, içeriğindeki sağlıklı mönüler nedeni ile zayıflamak isteyenlerin de tercihi haline gelmektedir. Hem yiyecek alternatifleri hem de içeriğindeki organik ürünler bu sistemi daha da cazip bir hale getirmektedir.

Kapıya yemek teslimi servisi son derece hijyenik şartlar altında yapılmaktadır. Hemen her aşama Sağlık Bakanlığı kontrolünde olduğu için firmalar son derece güvenilir içerikli ürünler hazırlamaktadırlar. Kapıya teslim diyet yemekleri aynı zamanda beslenme uzmanlarının da kontrolü altında gerçekleştirilmektedir. Yemeklerin pişirilme aşamasından paketlenme aşamasına ve nasıl servise çıktığına kadar türlü detaylar titizlikle hazırlanmaktadır. Yiyeceklerin konulduğu yemek paketleri de son derece üstün bir teknoloji ile tasarlanmakta ve yiyecekler mikrodalga fırında ısıtılmaya uygun bir şekilde müşterilere servis edilmektedirler. Bununla birlikte kişiye özel mönü uygulamaları da gerçekleşmektedir. Firma ile iletişime geçtiğinizde talepleriniz hakkında detaylı bir şekilde görüşme yapabilir ve kendinize özel mönüleri ister evinize ister işyerinize sipariş edebilirsiniz.

Kapıya yemek teslimi hizmeti bazı durumlarda sizlere ekonomik avantajlar da sağlamaktadır. Marketlerde her ay yaptığınız yüklü alışverişler rafine gıdalar içermektedirler. Taze sebze ve meyveden uzak bir alışveriş sizleri kısa sürede kilo almanız için teşvik eder. Buna karşı sipariş edeceğiniz kapıya teslim diyet yemekleri kesinlikle yapay ürünler ve bilinmeyen katkı maddeleri ile dolu besinler içermez. İsterseniz günlük, isterseniz haftalık olarak mönüler hazırlanmakta ve uygun ödeme seçenekleri hatta ticket ve sodexo yemek fişleri ile bile ödeme yapabilirsiniz. Özellikle iş hayatının yoğunluğundan ve eve gelince yemek pişirmekten bunalan insanların kurtarıcısı haline gelen servis sayesinde birçok insan düzenli ve sağlıklı beslenme alışkanlığına da kavuşmuş olmaktadır.

evde ek iş