info@formbeslenme.com | 0(212) 324 66 00

Kilo Almak

– Sağlıksız derecesinde zayıf olmak, yaşayan tarafından bilinen, katlanılması çok çok zor bir sağlık problemidir.
Sizlere genelde ne güzel formdasın işte daha ne istiyorsun; derler fakat olması gerekenden zayıf olmakta bir sağlık problemidir ve çok zordur.
Bu yazıyı okuyorsanız bildiklerinizi unutun, çünkü bu süreç başladı, sağlıklı bir şekilde kilo alacaksınız, endişe etmeyin.. diğer paket kurallarına kıyasla en çok sizlerin kurallara uyması gerekmektedir.. size öğretildiği gibi yiyebildiğin kadar ye veya ne bulursan ye gibi değildir. Ne bulduysanız yemeyin!
-Kilo vermede olduğu gibi sizlerinde bilhassa vakitsiz yerlerde yememeniz şarttır.
Kilo alamamanızın vücut işlevi tanımı, alınan enerjiyi hiç depolamadan enerjiye dönüştürmesidir.
Bunun en bilinen sebebi ise şekerdir.. evet şeker, yani bildiğimiz tatlılar. Bu kuralları kilo alma paketi kuralları yazısında yazdık oradan okuyabilirsiniz.
– Hissedilen rahatsızlık verici şeylerden biri, vücut acıktım sinyali vermeden birden bire enerjisi düşer ve hatta fenalaşıp baygınlık geçirmek bile olasıdır.. bu çok sık yaşanan bir problemdir.
Buna karşılık genellikle yanlarında gezdirdikleri çikolata veya benzeri abur cuburlar yenir ve bu daha fazla hiperaktif bir metabolizmaya sebep olarak kilo almanızı imkansız hale getirir.
– Kilo almak isteyen bir bireyin öncelikle bu şekildeki bir metabolizmayı sakinleştirmesi gerekmektedir. Bunun içinse sebep olan ve adı şeker olan bazı kimyasalları kesinlikle tüketmemesi şarttır.
– Diğer hedefler gibi kilo almak için bazı şeylere dikkat edin kilo alırsınız dememiz mümkün değil.. kilo almak istiyorsanız kesin olarak bir uzmandan destek almanız şart..
– Bütün bunların dışında bazı kişilerde’ de parazit veya metabolizma bozukluğu hastalıkları görülebiliyor. Bu sebeplede gerekli tahlilleri uzman görüşmenizde yaptırmak için bir labratuara girmeniz gerekebilir.
Kilo almak için gerekli iki ihtiyaç, beslenme ve yaşam planına uyacak irade, ilgi ve İŞTAHTIR

Beslenme programı eğer sizin iştahınızı açmıyorsa sizin için doğru bir plan değildir.. Öyleki öğün saatlerinizi iple çekecek kadar bir iştah gereklidir..

Bizler bunu sağlıyoruz. Sizlerin kurallara uymanızın önemi tamda burada devreye giriyor, kuralları bozduğunuz taktirde iştahınız beklenenden az olur ve vücudunuzda beklenenden az yağ depolar..

– Daha öne kilo alma deneyiminiz olmadıysa bir kaç bilgi daha! kilo alırken ilk etapta midenizde, karın bölgenizde şişlik olacaktır endişe etmeyin, bu gerekli dokular kısa sürede yerleşecek ve yüzünüz, kollarınız ve tüm bedeniniz doğru orantıda dolgunlaşmaya başlayacak ve sağlıklı şekilde kilo aldığınızdan dolayı gereksiz bir karın içi yağ asla olmayacaktır..

Etiketler:
evde ek iş