info@formbeslenme.com | 0(212) 324 66 00

Makarna diyeti

Sophia Lore’nin Makarna Diyeti

Aktris Sophia Loren’i tanıyan kişi sayısı bir hayli fazladır. İlerleyen yaşına rağmen güzelliğinden hiçbir ley kaybetmedi. Loren gençliğinde ne kadar güzelse hala aynı güzelliğe sahip.

Sophia Loren aktif bir hayat sürdürüyor ve sağlıklı biçimde besleniyor. Sophia Loren’in boyu 173 cm, kilosu da 60 kg’dır. Bu kilo ve boy idealdir.

Sophia Loren Diyeti ve Özellikleri

İtalyan aktris nasıl bir ömür boyu bu güzelliği korumak için beslendi oldukça merak uyandıran bir konudur bu. O, İtalyan geleneksel yerel mutfağı ve makarnasını çok seviyor. Aktris makarnasını sebze, soslar, domates çeşitli eklerle yemeyi tercih ediyor. Kendisine getirdiği tek sınır ise porsiyonunun küçük olmasıdır.

Aktris, yavaş yavaş, sık sık yiyor. Ayrıca bu kaloriyi harcamak gerektiğine inanıyor, Sophia Laren. Krem ​​soslar ve takviyeleri kesinlikle reddediyor. Aktris, düşük yağlı gıdaları ve sebze soslarını ise her zaman tercih ediyor.

Sophia Loren’in bu üç günlük diyeti dünyaca meşhurdur.

Çiğ sebze ve meyveler, yumurta, ıspanak ve deniz ürünlerini ünlü İtalyan güzel tercih ediyor. Ayrıca, marul, düşük kalorili soslar, kümes hayvanları, makarnalık buğday, düşük yağlı süt ürünleri ve makarna sofasındaki vazgeçilmez yiyecekler arasında.

Diyet listesi aşağıdaki ürünleri içeriyor

  1. İlk gün: Kahvaltıda 1 haşlanmış yumurta, portakal suyu (170 gram)

Öğle yemeğinde sebze salatası, haşlanmış hindi ve marul, az yağlı peynir… Yemekte, karides makarna 115 gram koyun eti. Buna düşük kalorili ıspanak salatasını ekleyebilirsiniz, elma ve tatlıyı menüye ekleyebilirsiniz. emin olun.

  1. İkinci gün: Tahıllı gıdalar hazırlanır, kahvaltıda. Hiç yağ içermeyen süt. Öğleyin yağsız yoğurt ve meyve salatası… Akşamları hindi eti ile spagetti ve köfte… Ayrıca marul kesip düşük yağlı sos üzerine dökülebilir. Öğle ve akşam yemeklerinden sonra tatlı…
  2. Üçüncü gün: Kahvaltıda, 250 az yağlı peynir, yarım kurutulmuş esmer ekmek. Öğle yemeğinde ise tavuk pişirilir ve marul yaprakları ilave edilir. Akşam yemeği için, düşük yağlı sos ya da az yağlı peynir ile lazanya hazırlanır. Çeşitli yeşillikleri ile büyük bir salata hazırlanır. Yemekten sonra tatlı ve bir şeftali.

Bu diyet oldukça meşhurdur ve tokluk hissini uzun süre verir. Umarım denersiniz.

 

Etiketler:
evde ek iş