info@formbeslenme.com | 0(212) 324 66 00

Neden Form Yemek

Her işin bir uzmanı vardır ve biz uzmanlar danışanlarımıza seans içindeki hizmetten daha fazlasını yapmaya daha çok insanı mutlu etmeye karar verdik.
Yıllardır danışanlarımızın beslenme programlarını kronobiyolojik beslenmeyi baz alarak mevsiminde sebzelerle hazırladık.
Şimdi bu hizmet başarısı dahada büyüyüp mutfağını açtı ve adrese servis hizmetini başlattık.
Danışanlarımızın programını nasıl ve neyi baz alarak hazırladıysak mutfağımızın yemek menülerinide haftalık hazırlıyoruz.
Peki bu menüleri neye göre hazırlıyoruz?
Menülerde baz alınan bilim dalı kronobiyolojidir. Kronubiyoloji bilim dalının ne olduğu ile ilgili Krınobiyoloji nedir? yazısında uzunca anlattık.
Kısaca anlatmak gerekirse kronobiyoloji bilim dalı insan vücudunun biyolojik çalışma saati ve ihtiyacının güneşe göre değişmesidir.
Yani bir birey haftada belli sayıda protein, karbonhidrat veyahut sebze yemeliyim gibi kalıplara sıgarsa sağlıklı beslenmiş olmaz.
Sizlerde deneyimlemişsinizdirki bazı günler karbonhidratı çok arzularken diğer günler proteini fazlaca yemek isteriz. Bunun sebebi kronobiyolojidir. Hastalanmak üzereyken karbonhidrat arzusununartması gibi.
Siz tempolu haşantınızın içinde bunu göremeyebilir ve vücudun gerçek isteğini farkedemeyebilirsiniz, bu çok normal.
Biz uzmanlar olarak bunu sizin için yapmayı hedefledik. Hemde varsa, kilo verme hedefinizle birlikte bunu sizler için yapıyoruz.
Öte yandan tüm dünya üzerinde bizim bölümümüz olan beslenme diyetetiğin yapay şeker ile paralel çıktığı farkındalığına varmalısınız. Paket patentli ürünlere bolca glikoz, fruktoz gibi maddelerin yerleşmesiyle obezitenin ve türlü hastalıkların arttığını görüyorsunuz.
Form mutfak olarak bu tadı hoş zehri mutfağımızda bulundurmuyor ve asla yemeklerinize eklemiyoruz. Biz uzmanlar olarak görevimiz soframızda neyi içimiz rahat yiyorsak sizlerede onu servis etmektir.
Bizlerin tadıyla, kalitesiyle, sağlıklı hali ile servis ettiğimiz bu yiyecekler ile hedeflediğiniz sağlığa kavuşurken, takip etmenin önemini bildiğimizden, güler yüzlü, başarılı uzman diyetisyenler ekibinden oluşan, Form diyetisyen kliniğimizde ücretsiz bir diyetisyen görüşmesi tarafımızdan size hediyedir.
hedefiniz her ne ise (kilo vermek, kilo almak veya forma girmek veya incelmek gibi..) bu görüşme esnasında uzmanımız sizi gerekli vücut analizinden geçirerek hedefinizde düzgün ilerleyip ilerleyemediğinizi kontrol eder.
Siz arkanıza yaslanın biz uzmanlar olarak kendi yediğimiz yiyecekler ile sizi besleyelim. Geriye size sağlıklı, huzurlu, mutlu bir hayatın tadını çıkarmak kalsın.

Etiketler:
evde ek iş