info@formbeslenme.com | 0(212) 324 66 00

Oturduğunuz Yerden Kilo Vermek Çok Kolay!

Oturduğunuz yerden kilo vermek çok kolay! Herkes ince bir bedene fit bir görünüme sahip olmak ister fakat bunun için ne spor yapar nede diyet hatta bu kişiler oturdukları yerden kalkmak istemeyecek kadar tembeldir. Fazla kilolarda genellikle bu hareketsiz yaşamdan kaynaklanır. Tembellikten ziyade iş yaşamında tüm gününü bilgisayar başında geçirdiği için hareket bile edemiyor. Bizler bu tarz durumlar için kilo verebileceğiniz önerilerde bulunarak hayatınızı biraz daha kolaylaştıralım istedik.

Oturduğunuz Yerden Kilo Vermek Çok Kolay!

Hareketsiz yaşam sonrası bedende oluşmuş oturduğunuzda kat kat olan göbek, pantolonun içine sığmayan kalça ve basenler dolaba doldurulmuş siyah elbiseler. Zayıflamak için ağır aletler ile yoğun çalışma altında spor salonlarında çalışmak gelmesin aklınıza evet bu şekilde de zayıflanabilir ama siz hem kısıtlı süre hemde tembel olduğunuz için bu yöntemi uygulamayacaksınız. Yenilen kaseler dolusu salatalar ve tahta çubuk gibi olan atıştırmalıklar da size göre değil. Bunun için yapmanız gereken tek şey aç kalmadan günde 6 kez beslenerek sağlıklı ve dengeli beslenme yolu ile kilo vermenin tadını çıkarmak.

Sağlıklı Ve Dengeli Beslenme

Oturduğunuz yerden kilo vermenin en basit halidir bu yöntem kilolarınızdan kurtulduğunuz gibi yaşam boyu daha sağlıklı ve uzun bir ömür için aç kalmadan beslenerek kilo verebilirsiniz. Diyet yemekleri size tatsız ve tuzsuz gelebilir buna alışmak için sadece 1 hafta sabır göstermeniz gerekecektir. Bir hafta sonunda dilinizdeki tat tomurcukları yediğiniz yemeklere alışacaktır. Yoğun ofis çalışma saatleri içerisinde kilo aldığınızı fark ettiniz ama ne diyet yemekleri ile nede salonlarda geçirecek vaktiniz yok bunun için Form Beslenme Adrese Teslim Diyet Yemekleri ile işinizi kolaylaştıracaktır. Sabah kahvaltı dahil ara öğünlerle birlikte 3 ana 3 ara öğün olmak şartı ile paketleriniz tek tıkla kapınıza gelmeye başlayacaktır.

Su İçin

Çoğu kez yemek yemeğe bile vaktiniz olmadığı için diyet yemeklerinizi kapıya teslim şekilde aldınız sadece yemek yiyerek zayıflamak elbette mümkün değil bunun yanında günde en az 8 bardak su içerek kilo verme sürecinizi hızlandırmanız gerekmektedir. Su vücutta biriken toksinlerin atılımını sağladığı için aslında içten içe bir temizlikte yapmış oluyor. Tokluk süresini uzatarak açlığı bastırmanın en sağlıklı halidir su tüketmek.

Öğün Atlamayın

Oturduğunuz yerden kilo vermenin en güzel halini yaşıyor olmanız öğün atlamanızı gerektirmiyor. Öğün atlamak her zaman olduğu gibi bu dönemde de daha fazla kilo almanıza neden olan en önemli unsurlardan biridir. Dışarıda dahi olsanız çantanızda muhakkak sağlıklı atıştırmalıklardan bulundurun.

Evin içinde dahi olsanız uygulayacağınız basit egzersizler ile birlikte oturduğunuz yerden kilo verebilirsiniz. Örneğin evde yapmanız gereken işleri çok hızlı hareket ederek yada odadan odaya günde 15 dakika hızlı yürüyerek gidip gelmenizin bile oldukça faydasını göreceksiniz. Yada merdiven inip çıkmak karın, bacak, basen ve kalçaların erimesi ve sıkılaşması için yapılacak en büyük iyiliklerden biri olacaktır. Tv karşısında hiç bir şey tüketmeyin çünkü televizyona konsantre olunduğu zamanlarda genelde ne yenildiğini ne kadar yenildiğini anlamıyoruz. Özellikle yağlı ve kızartmaları hayatınızdan tamamen çıkararak spor yapmadan da kilo verebileceğinizi görebilirsiniz. İş yaşamında masa başında yapılacak bazı küçük egzersizler ile birlikte kaslarınızı hareket ettirerek kilo vermenizi hızlandırabilirsiniz. Çayı şekersiz içmeye ve yanında kurabiye ve bisküvi tarzında besinler yememeye çalışın. Tuz kullanan biri iseniz tuz hakkında araştırma yaparak tuzu hayatınızdan tamamen çıkarmanın keyfine vararak oluşan ödemlerin izi atarak sağlıklı ve zayıf yaşamanın tadını çıkarabilirsiniz.

evde ek iş