info@formbeslenme.com | 0(212) 324 66 00

Yaza Hızlı Kilo Vererek Girmek İster misiniz?

Yaza hızlı kilo vererek girmek hayal değil. Sabır ve güçlü iradeyle saatlerce koşu bandından vakit geçirmektense aynı sabrı diyet ve uğraşmanıza gerek kalmadan size özel hazırladığımız diyet yemeklerimizle kilo vermek hem daha kolay hemde daha hızlı kilo vermek mümkün.

Sabah ları güne su ile başlamak eğer mümkünse bir bardak ılık suyun içine bir dilim limon ekleyerek detoks etkisi de yaratılabilir. Bir bardak limonlu su ile başlamak açlığı bastırdığı gibi ilk öğünde fazla beslenmenin önüne geçer.

Yaza Hızlı Kilo Vererek Girmek için Neler Yapılmalıdır?

Salatalarınızı hazır soslarla lezzetlendirmek yerine sirke ile hazırlayacağınız soslarla diyetinize yardım ederek kilo vermeyi kolaylaştırabilirsiniz. Öğünlerinizi 3 ana 3 ara öğün olmak üzere 6 ya bölün. Sık sık az yemek sağlıklı kilo vermeyi sağlamaktadır. Diyetinize yardımcı olması için egzersiz yaparak yaza hızlı kilo vermiş şekilde girmenizi sağlar. Örneğin asansör yerine merdiven kullanın, ulaşım araçlarından bir durak önce inin veya aracınızı biraz daha uzağa park ederek mutlaka yürüyün. Yürüyüş en güzel egzersizdir. Hem uygulaması kolaydır hemde ruhsal açıdan açık havada geçirilen sürenin rahatlatıcı etkisi vardır.

Biraz aç kalmak iyi olabilir ama fazla aç kalmak akşam yemeğine fazla beslenmek demek tir buda kilo vermeyi engellediği gibi alımınıda kolaylaştırır. Yüksek kalori içeren cips bisküvi türevlerini hayatınızdan tamamen çıkarın. Bunun yerine bir kase yoğurt la açlığınızı bastırabilirsiniz. En az 8 saat uyuyun . Uyku içindede hormonlar çalıştığı için kalori yakımı olur. Akşam yemeğini hafif ve erken saatlerde yemeye çalışın.

Bitki çaylarından destek alın ve ve günde bir defa bir fincan şekersiz bitki çayı mutlaka için. Yoğurt alımını alışkanlık haline getirin. Baharatları hayatınıza yön vermesi için alın. Salatalarınızı zerdeçal ile lezzetlendirin , zencefil karabiber pul biberi istediğiniz öğünlerde kullanın. Tarçını tatlı ihtiyacınızı  karşılamak için çaylarınız dahil kullanım alanlarını genişletin. Beyaz ekmeği hayatınızdan çıkarın ve tam tahıllı ekmek tüketin.

Yaza hızlı kilo vererek girmek ayda 4-5 kilo vermek demek değildir. Zira şok etkisi yaratan diyetler sağlığı ciddi anlamda bozmakla birlikte sonraki süreçte tekrar verilen kiloları almaya neden  olur. Bu nedenle sabır ve irade ile  diyetisyen Neslihan Aras  sizlere bu konuda yardımcı olacaktır.

Günlük olarak almanız gereken kalori miktarı kilo verme programlarında çok önemlidir. Kilo kontrolü ve kalori hesaplaması için diyetisyeniniz size gerekli bilgileri verecektir. Kulaktan dolma bilgilerle yapılan diyetler çoğu zaman sonuç vermez. Elinize tutuşturulan listeler kişiye özel hazırlandığından sizde etkili olmasını beklemek zaman kaybıdır. 6 öğünde kontrollü olarak aç kalmadan beslenmek hızlı kilo vermeyi kolaylaştırır.

Çalışan kişiler ve öğrenciler için diyet yapmak zordur. Bunun yerine iş çıkışlarında gidilen spor salonlarında ağır egzersiz ve spor programları ile yüksek konsantre kaybı ertesi gün iş yerinde odak bozukluğu yaratmaktadır. Bir gün öncesinden vücut yorulmuş tüm performans spor salonunda bırakılmıştır. Ağır egzersizler yapmadan evinize , ofisinize, iş yerinize adrese teslim diyet yemekleri göndererek hızlı ve sağlıklı kilo vermenize , verdiğiniz kiloyu korumanıza yardım eden bir sistem le çalışan Form Beslenme kolay kilo vermenizi kolaylaştıracak  .  Diyetisyen kontrolünde  size özel hazırlanan  liste ile taze ve sağlıklı olarak günlük öğünlerinizi kapınıza kadar gelmesi hayatınızı kolaylaştıracak .

Şuan İnternet üzerinden reklamları yapılan zayıflama hapları sağlığı ciddi zararlar vermektedir. İçerisinde ne olduğu nerede hangi şartlarda yapıldığı belli olmayan ürünler ile hızlı kilo verme yağ yakmayan aksine kas dokusuna zarar vererek tedavi edilmesi zor olan rahatsızlıklar ortaya çıkarmaktadır.

Diyet yaparak 1 haftada 5 kilo vermek adrese teslim diyet yemekleri ile mümkün.

Uzman ellerde hazırlanan diyetisyen , şef ve gıda mühendisleri ile mevsiminde kullanılan sebzeler lezzet ve sevgi ile hazırlanıp kapınıza kadar gelmenin rahatlığını yaşayacak bir programa başlamak hayatınızı kolaylaştıracak.

evde ek iş